
Bal Karnawałowy
30 stycznia, 2025
Ratujmy czytelnictwo
6 marca, 2025Szanowni Państwo,
Na terenie naszego przedszkola organizowana jest zbiórka Dobrej Karmy dla zwierząt.
Osoby chętne proszone są o przyniesienie karmy na teren przedszkola, w korytarzu wyznaczone jest miejsce gdzie można składować karmę.
Stowarzyszenie Reksio powstało aby wspierać polskie schroniska. Wielu naszych członków pracowało w schronisku dla zwierząt, dlatego doskonale wiemy z jakimi problemami borykają się te instytucje i wiemy jakie mają potrzeby. Organizujemy zbiórki dobrej karmy przy współpracy z Polskim Centrum Dogoterapii. Polskie Centrum Dogoterapii prowadzi zajęcia edukacyjne i terapeutyczne z udziałem psów. Razem wierzymy w kynoedukacje najmłodszych. Teraz razem z Państwem chcemy poprawić los zwierząt w schroniskach.
Stowarzyszenie dla Bezdomnych Zwierząt Reksio i Polskie Centrum Dogoterapii organizuje od 2017 roku zbiórki karmy w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu bielskiego. Dotychczas udało się nam podjąć współpracę z kilkuset
placówkami i zebrać kilkadziesiąt ton karmy, która została przekazana bielskiemu schronisku Reksio.
Schroniska potrzebują dobrej karmy, dlatego poprzez edukację i organizacje zbiórek Dobrej Karmy chcemy poprawić los psów schroniskowych. Do akcji zapraszamy schroniska, aby korzystały z naszej pomocy, sklepy zoologiczne aby
wzięły udział w naszej akcji poprzez możliwość zakupu dla banku karmy przez swoich Klienów i oczywiście szkoły i przedszkola by wspólnie z nami organizowały Zbiórki Dobrej Karmy.
Czy wiesz, że polskie schroniska pękają w szwach od słabej, marketowej ilości karmy?
Zwierzęta zwłaszcza w schronisku potrzebują dobrej jakościowej karmy, która poprawi ich los.
Pomóż nam pomagać mądrze, na taką pomoc liczą psy i koty.
Zapraszamy do zbiórki.





